Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri

Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri ® olarak firmamız günümüz şartlarında üretilen elektronik çip yazılımlı yani immobilizer oto anahtarlarını aracınıza bilgisayarlı cihazlar ile tanıştırarak oto anahtar ihtiyacınızı karşılamayı hedeflemektedir. İhtiyacınız olan mekanik ve elektronik otomobil anahtarları için Eskişehir’de bizden hizmet alabilirsiniz. Bunun için aracınız ile iş yerimize gelmeniz gerekir. Araç üzerinden bağlantı kurarak aracınıza uygun olan kumanda ve anahtar araca tanıtılır.

Bu araçlardaki elektronik anahtarların bir artısı da aracın düz kontak yapılarak çalınma riskinin olmayışı dır. Yani elinizdeki elektronik anahtar sizi hırsızlığa karşı korumaktadır. Fakat bu anahtarın kaybolması durumunda yedek anahtar yaptırmak için hem zaman hemde nakit kaybedersiniz unutmayınız.

Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri ® olarak firmamız arızalanan oto kumandalarının tamirini ve oto kumanda kap değişimini yaparak anahtar ve kumandanızı yenilemekte çalışır vaziyette size teslim etmektedir. Oto kumanda kartı üzerindeki basma butonları aşınan uzaktan kumandalarda kumanda butonu değişimi ve pil değişimi de yapmaktayız. Tüm bu ürün ve hizmetlerden faydalanmak için sizi iş yerimize aracınız ile bekleriz. Bize aşağıdaki adres ve telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:10 Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Telefon: 05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir