“Eskişehir Çilingir Telefonları” için 8 yorum

 1. Apartman girişindeki kilit içinde anahtar kırdık bu anahtarı kilidi sökmeden çıkartma şansınız var mı yada biz kilidi söküp getirsek kaça mal olur cevabınızı bekliyorum.

  1. Ahmet bey kırık anahtarları çıkartmak için elimizde özel malzemeler var bu yüzden kilidi sömeye gerek kalmadan anahtar kırığını çıkartabiliyoruz. Ama çıkmayacak gibi olursa kilidi sökmemiz icab edebilir. İletişim numaramızdan arayarak usta talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımız en kısa sürede ulaşarak sorununuzu çözeceklerdir.

 2. Arabamın anahtarı içinde kaldı ve kapılar kendisini otomatik kilitledi. Bu kapıyı da açabilirmisiniz. Kapıya veya kilide zarar gelir mi araba emanet olduğu için soruyorum, teşekkürler.

  1. Mert bey öncelikle geçmiş olsun. Anahtarı içindeyken kapılar otomatik kilitlendiyse bu durumda iletişim numaramızı arayarak ustalarımızdan oto çilingir hizmeti alabilirsiniz. Ustalarımız aracın marka ve modeline uygun oto açma maymuncuk cihazlarını kullanarak en uygun şekilde aracınızın kapısını hasarsız bir şekilde açarak sizlere oto çilingir hizmeti sunacaktır.

 3. Apartman girişine Tekay marka kapı hidroliği taktırmayı düşünüyorum. Bu hidroliklerden elinizde var mı kaça takarsınız?

  1. Tekay kapı hidrolikleri eskişehir‘de satış ve montajı yapan firmamız belirtilen kapı için no 3 veya no 4 hidrolik modelini kapınıza takarak en uygun şekilde montajını yapmaktadır. Bu sayede kapınız tam kapama sağlar ve randımanlı bir şekilde kapama yapar. Ürün elimizde mevcut olup iletişim numaramızdan ulaşarak gerekli bilgiyi alabilir ve montajı için usta talep edebilirsiniz. Verdiğiniz mail adresine ücreti hakkında bir bilgilendirme maili gönderdim inceleyebilirsiniz.

 4. Hafta sonu Eskişehir’deki apart daireme geleceğim ama kapının anahtarlarını bulamıyorum. Kapıyı kilitlediydim en son çıkarken. Geldiğimde bu kapıyı açmada ve yeni anahtar kilit takmada bana yardımcı olurmusunuz? cevabınızı bekliyorum.

  1. Samet bey hafta sonu Eskişehir’e geldiğinizde sayfadaki firma iletişim numaralarından bize ulaşarak burada yazmış olduğunuz gibi sorununuzu dile getirerek hizmet alabilirsiniz. Kapı açılmadan önce o yerin sizin tarafınızdan açıldığına dair bir kilit açma tutanağı doldurmamız gerekecektir. Bu işlem sonunda kapınız açılıp yeni anahtarlar takılarak çalışır vaziyette size teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir